BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Apdovanotos sportiškiausios Lietuvos mokyklos

Data

2005 01 01

Įvertinimas
0

Vilniuje buvo apdovanoti Lietuvos sportiškiausios mokyklos konkurso laimėtojai ir prizininkai.
Pirmą vietą laimėjo Mažeikių „Pavasario“ vidurinė ir Biržų Kaštonų pagrindinė mokyklos. Prizininkėmis tapo Kauno S. Nėries vidurinė, Šiaulių raj. Raudėnų pagrindinė, Širvintų „Atžalyno“ pagrindinė mokykla, Radviliškio Lizdeikos gimnazija. „Tokie konkursai paskatina mokyklos bendruomenes suaktyvinti mokinių sportinį gyvenimą - daugiau rengti sporto renginių, švenčių, festivalių, kurti sporto klubų ir būrelių, - pažymėjo Švietimo ir mokslo ministerijos Socialinės politikos departamento direktorius Rolandas Zuoza.

Pasak R. Zuozos, sportas yra viena geriausių jaunimo nusikalstamumo ir žalingų įpročių prevencijos priemonių .

Sportiškiausios mokyklos konkursą vykdė daugiau kaip pusė miestų ir rajonų savivaldybių. Aktyviausiai į konkursą įsijungė Biržų, Radviliškio, Širvintų, Jurbarko, Mažeikių, Molėtų, Šiaulių rajonų mokyklos.

Konkursas vyksta ketvirtus metus.
Konkurso iniciatoriai – Lietuvos moksleivių sporto asociacija ir Lietuvos moksleivių kūno kultūros ir sporto centras. Konkursą remia Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Kūno kultūros ir sporto departamentas.

Daugiau informacijos: Lietuvos moksleivių kūno kultūros ir sporto centro direktorė Ona Babonienė, tel.: 2620434.Informacijos ir ryšių su visuomene
Sektoriaus vyriausiasis specialistas Arūnas Malinovskis
tel. 274 31 85