BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


D. Pavalkis: universitetų ir verslo bendradarbiavimas – sąlyga studijų kokybei

Data

2013 11 28

Įvertinimas
0
14.jpg

Aukštojo mokslo ir verslo bendradarbiavimas yra būtina sąlyga norint pasiekti aukštos studijų kokybės ir parengti darbo rinkoje paklausius specialistus, sakė švietimo ir mokslo ministras prof. Dainius Pavalkis vakar vykusiame universitetų ir verslo bendradarbiavimo forume Varšuvoje.

„Darbo rinka kinta itin sparčiai, ir tinkamų specialistų rengimas tampa iššūkiu. Todėl labai svarbu, kad universitetai bendradarbiautų su verslu ir studijų programas orientuotų ne į savo institucinius tikslus, o šalies ekonominę plėtrą“, – sakė D. Pavalkis.

Ministras taip pat pabrėžė aukštojo mokslo ir verslo bendradarbiavimo svarbą kuriant inovacijas ir tikslingai, racionaliai panaudojant valstybės skiriamas lėšas aukštojo mokslo institucijoms bei pritraukiant verslo indėlį į specialistų rengimą.

Ministras taip pat pristatė pastarąjį pusmetį, Lietuvos pirmininkavo ES Tarybai metu, svarstytus klausimus aukštojo mokslo ir inovacijų srityje ir ateinančią savaitę Konkurencingumo taryboje numatomas tvirtinti programas „Horizontas  2020“ ir Erasmus+.

 

 

 

 

 

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

El. paštas [email protected]