BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Danijoje ir Suomijoje viceministras susipažins su šių šalių sporto valdymo gerąja patirtimi

Data

2022 06 06

Įvertinimas
0
kirpta IMG_9149.jpg

Birželio 6–11 d. švietimo, mokslo ir sporto viceministro Lino Obcarsko vadovaujama delegacija su darbo vizitu lankosi Danijoje ir Suomijoje. Lietuvos atstovai susipažins su šių šalių sporto politika, sporto valdymo praktikomis. 

Vizitui Danija ir Suomija, kaip gerosios patirties pavyzdžiai, pasirinktos atsižvelgiant į panašų abiejų šalių dydį ir kultūrines demokratines tradicijas, vyriausybinių ir nevyriausybinių sporto organizacijų bendradarbiavimą, nusistovėjusį funkcijų ir atsakomybės pasiskirstymą tarp šių organizacijų, aukštą gyventojų fizinio aktyvumo lygį ir jų sportininkų pasiekimus svarbiausiose pasaulio sporto varžybose. 

Darbo vizitas iš dalies finansuojamas Šiaurės ministrų tarybos Viešojo administravimo mobilumo programos lėšomis remiant Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos projektą „Dalijimasis gerąja patirtimi, skirta efektyviam ir tvariam nacionalinės sporto sistemos valdymui“. 

Šiaurės–Baltijos šalių Viešojo administravimo mobilumo programa siekiama žinių, patirties perdavimo, keitimosi gerąja praktika, bendradarbiavimo tinklų kūrimo, darbo standartų suderinimo ir Baltijos jūros regiono konkurencingumo didinimo.