BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


EHU galės teikti naują paraišką studijoms vykdyti, bet tik patobulinęs veiklą

Data

2018 01 31

Įvertinimas
0
studijos.jpg

Vyriausybė šiandien nutarė leisti Europos humanitariniam universitetui (EHU) tęsti veiklą. Tam universitetas iki 2019 m. liepos 1 d. turi pateikti paraišką naujam leidimui studijoms ir su studijomis susijusiai veiklai vykdyti. Tačiau tam EHU keliama išlyga sustiprinti akademinį ir mokslo potencialą.

„Nuo to laiko, kai buvo vykdytas veiklos vertinimas, kuris buvo neigiamas, universitetui pavyko pagerinti padėtį vadybos ir finansavimo srityse – būtent šie veiklos aspektai kėlė didelį susirūpinimą. Suprantame universiteto unikalumą ir siekį padėti į Lietuvą atvykusiems Baltarusijos piliečiams įgyti kokybišką europietišką išsilavinimą. Tikimės, kad per trumpą laiką EHU pavyks sėkmingai įrodyti, kad universitetas pajėgus vykdyti kokybiškas studijas“, - sako švietimo ir mokslo viceministras Giedrius Viliūnas.

Švietimo ir mokslo ministerija įvertins EHU pateiktą veiklos gerinimo veiksmų planą ir prireikus teiks universitetui rekomendacijas dėl jo tobulinimo.
Vyriausybė taip pat pasiūlė Švietimo ir mokslo ministerijai kartu su Užsienio reikalų ministerija ir Rytų Europos studijų centru bendradarbiauti plėtojant EHU mokslinių tyrimų veiklą.

Minske įsteigtas EHU Lietuvoje veikia nuo 2004 metų. Šiais akademiniais metais universitete studijuoja 847 studentai, iš kurių 95 proc. sudaro baltarusiai. 2014 metais studentų buvo apie 1500.

EHU siūlo 4 bakalauro ir 4 magistro programas (humanitarinių ir socialinių mokslų), turi 1 filosofijos doktorantūros programą.


Švietimo ir mokslo ministerijos
Komunikacijos skyrius
Tel. +370 5 219 1200
El. paštas [email protected]