BDAR
Close

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Europos socialinio fondo agentūra ieško vadovo

Data

2022 11 09

Įvertinimas
0
ESFA logo spalvoti.jpg

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija skelbia konkursą Europos socialinio fondo agentūros (ESFA) direktoriaus pareigoms užimti. Pretendentai dokumentus gali pateikti iki 2022 m. lapkričio 22 d.

Agentūra administruoja ir vykdo žmogiškųjų išteklių plėtros, kitus ES finansuojamus projektus bei programas. Agentūros dalininkės yra Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

„Rūpinimasis, kad ES investicijos Lietuvoje būtų panaudojamos tikslingai ir prasmingai, prisidėtų prie šalies raidos ir augimo, intensyvus bendradarbiavimas su Lietuvos ir ES institucijomis, sklandaus agentūros darbo užtikrinimas – pagrindinės agentūros vadovo darbo sritys. Ieškome šios svarbios agentūros vadovo, kuris drąsiai prisiimtų lyderystę ir pasiektų agentūrai keliamus tikslus“, – sako švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. 

„Europos socialinio fondo agentūra yra brandi ir pažangi organizacija, kuria pasitikime jau daugiau nei du dešimtmečius. Savo kruopščiu ir atsakingu darbu, smalsumu naujovėms, požiūriu į investicijas ir į kokybę, vertybių puoselėjimu bei visuomet laiku pasiektais rezultatais ESFA ne kartą buvo pavyzdžiu ne tik viešojo sektoriaus, bet ir verslo organizacijoms. Ne atsitiktinai jai buvo patikėtas ir labai svarbus socialinių inovacijų kompetencijų centro vaidmuo. Tikimės, jog naujasis vadovas ne tik užtikrins veiklų tęstinumą, bet ir kartu su ambicinga ir patyrusia komanda sieks proveržio valstybei svarbiose srityse“, – sako socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė.

Pretendentas turi būti nepriekaištingos reputacijos, turėti universitetinį išsilavinimą, 3 metų vadovavimo patirtį. Taip pat privaloma 3 metų darbo patirtis ES struktūrinių fondų, kitų ES programų investicijų planavimo ar įgyvendinimo srityse, gerai mokėti valstybinę ir vieną iš ES kalbų ne žemesniu nei B2 lygiu. Jis turi būti susipažinęs su ES sanglaudos politika, su Europos socialinio fondo bei kitų ES struktūrinių fondų veiklos principais, administravimo sistema, išmanyti šios srities teisės aktus, investicijų Lietuvoje planavimo dokumentus, gebėti planuoti, organizuoti savo bei įstaigos veiklą, priimti optimalius sprendimus ir kt.

Be kita ko, būtina pateikti savo, kaip įstaigos vadovo, veiklos programą 2023–2025 m., kurioje būtų nurodyti svarbiausi ESFA tikslai, uždaviniai, rezultatų vertinimo kriterijai ir rodikliai, svarbiausios priemonės tikslams ir uždaviniams pasiekti, galimi iššūkių sprendimo būdai ir rizikų kontrolės būdai.

Prašymai teikiami per Valstybės tarnybos portalą.

Europos socialinio fondo agentūroje dirba per 190 darbuotojų.

Daugiau apie konkursą