BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Informacinė kampanija „Mokytis niekada nevėlu. Nestovėk vietoje – judėk ir tu!“

Data

2006 01 01

Įvertinimas
0

Lapkričio 20-26 d. Lietuvoje vyksta septintoji Suaugusiųjų švietimo savaitė. Šia proga Švietimo ir mokslo ministerija ir Lietuvos suaugusiųjų švietimo ir informavimo centras pradėjo informacinę viešinimo kampaniją, kurios šūkis „Mokytis niekada nevėlu. Nestovėk vietoje – judėk ir tu!“. Tikimasi, kad viešinimo kampanija prisidės prie mokymosi visą gyvenimą tradicijų šalyje plėtojimo ir paskatins anksti „iškritusius“ iš švietimo sistemos asmenis tęsti mokymąsi. Kampanijos metu per nacionalinę ir regionines televizijas bus transliuojami vaizdo klipai, skatinantys suaugusiuosius mokytis. Šalies žiniasklaidoje pasirodys straipsnių, pranešimų apie suaugusiųjų švietimo situaciją Lietuvoje. Taip pat parengta įvairi informacinė dalomoji medžiaga: lankstinukai, plakatai ir kt.

Ministerijos iniciatyva Suaugusiųjų švietimo savaitės metu daugelyje šalies savivaldybių esančiose suaugusiųjų švietimo institucijose vyksta atvirų durų dienos, per kurias visuomenei pristatoma šių institucijų veikla ir teikiamos paslaugos, siekiant išplėsti jų klientų ratą.

Taip pat savaitės metu daugelyje Lietuvos apskričių suaugusiųjų švietimo institucijos organizuoja įvairaus pobūdžio šviečiamuosius informacinius renginius: diskusijas, seminarus, kursus, koncertus, parodas, amatų dienas, vakarones, rengia žiniasklaidos priemonėmis perteikiamas šviečiamojo pobūdžio programas ir kt.

2006 m. Suaugusiųjų švietimo savaitės renginius inicijavo Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija ir Lietuvos suaugusiųjų švietimo ir informavimo centras.

Daugiau informacijos teirautis:
Švietimo ir mokslo ministerijos Tęstinio mokymo skyriuje,
tel. 8 5 2743166


Ryšių su visuomene skyriaus
vyriausiasis specialistas Arūnas Malinovskis
Tel. (8 5) 2743185