BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Įteikiami Europos pažymėjimai už geriausias kalbų mokymo ir mokymosi iniciatyvas

Data

2003 01 01

Įvertinimas
0

Rytoj, gruodžio 5 d. 13 val., Švietimo ir mokslo ministerijos Kolegijų salėje (A. Volano g. 2/7) švietimo ir mokslo ministras Algirdas Monkevičius įteiks „Europos pažymėjimus“. Įvertinimas „Europos pažymėjimu“ - tai kalbų mokymo ir mokymosi iniciatyvų pripažinimas, paskatinimas kurti novatoriškus kalbų mokymo ir mokymosi projektus, skleisti juos įtraukiant kuo didesnę auditoriją. „Europos pažymėjimus“ gaus Alantos technologijos ir verslo mokykla, Šeduvos vidurinė mokykla, Alytaus Dzūkijos vidurinė mokykla, Vilniaus universiteto Lituanistinių studijų katedra, Kelmės Aukuro vidurinė mokykla.
Šiemet projektus pateikė 10 bendrojo lavinimo mokyklų, 3 kolegijos, 3 suaugusiųjų švietimo institucijos, 2 universitetai, 2 papildomojo ugdymo institucijos, 4 profesinės mokyklos iš Akmenės, Alytaus, Kelmės, Kėdainių, Molėtų, Panevėžio, Radviliškio, Rokiškio, Telšių, Ukmergės ir Vilniaus.

„Europos pažymėjimo“ programa turi du tikslus: visose Europos Sąjungos valstybėse įvertinti ir apdovanoti novatoriškas iniciatyvas kalbų mokymo ir mokymosi srityje, supažindinti mokytojus/dėstytojus ir mokinius su šiomis iniciatyvomis, skatinti plačiau taikyti naujus metodus ir technikas įvairiose kalbų mokymo srityse ir institucijose.

Europos pažymėjimo programa Lietuvoje prasidėjo 2002 metais. Tada buvo įteikti pirmieji Europos pažymėjimai pirmiesiems penkiems kalbų mokymo ir mokymosi projektams.Informacijos ir ryšių su visuomene
sektoriaus vyriausiasis specialistas Arūnas Malinovskis
tel. (8-5) 274 31 85