BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Ketina bendradarbiauti Švietimo ir mokslo ministerija bei aljansas "Langas į ateitį"

Data

2002 01 01

Įvertinimas
0

Šiandien, gruodžio 10 d., Švietimo ir mokslo ministerija ir nemokamus interneto centrus šalyje steigianti asociacija “Langas į ateitį” pasirašė ketinimų protokolą dėl bendradarbiavimo.Pasirašytame dokumente numatoma parengti Lietuvos gyventojų mokymo naudotis skaitmeninėmis technologijomis metodiką ir detalią mokymo programą.

“Ministerija daug dėmesio skiria mokyklų kompiuterizavimui ir supranta visuotinio kompiuterinio raštingumo svarbą. Tikiuosi, kad su verslo atstovais pasirašytas ketinimų protokolas skatins skaitmeninių technologijų naudojimą ne tik mokyklose, bet ir visuomenėje”, - sakė švietimo ir mokslo ministras Algirdas Monkevičius.

Pasak asociacijos “Langas į ateitį” direktorės Loretos Križinauskienės, asociaciją džiugina numatomas verslo ir valdžios bendradarbiavimas, mokant Lietuvos gyventojus kompiuterinio raštingumo.

Mokymus, skirtus minimaliai kompiuterinio raštingumo kvalifikacijai įgyti, planuojama koordinuoti su “Lango į ateitį“ viešųjų interneto centrų tinklo plėtra, užtikrinant programos metu apmokytiems žmonėms galimybę įgytas žinias panaudoti viešuose interneto centruose.

Informacinės visuomenės plėtrą remiančio verslo aljanso “Langas” į ateitį” tikslas – skatinti interneto naudojimą Lietuvoje ir tokiu būdu kelti šalies gyventojų gyvenimo lygį.

“Langas į ateitį” siekia, kad bendromis verslo ir valdžios pastangomis skatinama interneto plėtra per 3 metus pasiektų Europos Sąjungos interneto skverbties vidurkį.

Artimiausiu metu tikimasi pasirašyti ir bendradarbiavimo sutartį.


Informacijos ir ryšių su visuomene sektoriaus
vyriausiasis specialistas Edvardas Špokas
tel. 274 31 85