BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Konferencijoje pristatoma Lietuvos mokyklų patirtis narkotikų prevencijos srityje

Data

2003 01 01

Įvertinimas
0

Rytoj, lapkričio 12 d. 9 val. prasidės Švietimo ir mokslo ministerijos organizuojama tarptautinė konferencija „Baltijos šalių narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimo prevencijos ugdymo institucijose patirtis, problemos ir perspektyvos”.Švietimo ir mokslo ministerija kartu su Jungtinėmis Tautomis nuo 1999 m. vykdo narkotikų kontrolės programos projektą “Ugdymo medžiagos rengimas ir panaudojimas narkotikų prevencijai Baltijos šalių mokyklose”.
Šio projekto dėka parengta knyga mokytojui "Mokykla be narkotikų", organizuoti mokymai šalies pedagogams, kaip dirbti su knyga, pateikti metodai, kuriais siekiama užsibrėžto tikslo – ugdyti gyvenimo įgūdžius per visą ugdymo laikotarpį.
Projektas tuo pačiu metu buvo vykdomas Latvijoje ir Estijoje. Lietuvoje pirminiame etape dalyvavo 20 šalies mokyklų, po to 100, o dabar visos mokyklos naudojasi šia knyga organizuojant narkotikų vartojimo prevenciją.

Konferencijoje bus aptartas minėto projekto įgyvendinimas Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse bei plačiai pristatomas Lietuvos mokyklų patirtis, kuri bus apibendrintai išleista ir atskiru leidiniu.
Konferencija vyks LR Seimo III rūmų Konferencijos salėje (Gedimino pr. 53, Vilnius).Informacijos ir ryšių su visuomene
sektoriaus vyriausiasis specialistas Arūnas Malinovskis
tel. (8-5) 274 31 85