BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Kviečiame dalyvauti ES jaunųjų mokslininkų konkurse

Data

2023 01 18

Įvertinimas
0
mokslininkai jaunieji logo.jpg

Mokinius, besidominčius moksliniu darbu, generuojančius idėjas, kaip išspręsti aktualias problemas, tyrinėjančius ir kuriančius, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kviečia dalyvauti ES jaunųjų mokslininkų konkurso (ESJMK) nacionaliniame etape. Konkursui priimami visų mokslo sričių darbai.

Darbų registracija vyksta iki kovo 6 d., 15 val. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro svetainėje.

Į baigiamąjį konkurso etapą, kuris vyks balandžio 5–7 dienomis Vilniuje, atrinktų darbų sąrašas bus paskelbtas kovo 15 d. Atrinktus darbus bus galima papildyti, pataisyti ir pateikti dar kartą iki kovo 29 d.

Dalyvaudami konkurse mokiniai turi išskirtinę galimybę diskutuoti su šalies universitetuose ir mokslo centruose dirbančiais mokslininkais, pasitikrinti savo tyrimo aktualumą, perspektyvumą ir konkurencingumą mokslo pasaulyje, gauti patarimų, kaip tobulinti savo darbą.

Konkurse pristatomi darbai vertinami atsižvelgiant į darbo idėjos originalumą ir moksliškumą; tyrimo atlikimo meistriškumą, kruopštumą ir savarankiškumą; darbo aprašo kokybę, autorių gebėjimą darbo tema diskutuoti su ekspertais.

ES jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo laimėtojų laukia puikūs prizai: galimybė atstovauti Lietuvai prestižiniame tarptautiniame ES jaunųjų mokslininkų konkurse (EUCYS), kuris 2023 m. rugsėjį vyks Briuselyje, Belgijoje, kelionės į Tarptautinę gamtos tyrimų savaitę Šveicarijos Alpėse ir Tarptautinį Šveicarijos talentų forumą.

Konkurso sąlygos

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras siūlo ir DUK, kurie padės geriau pasiruošti konkursui.

ESJMK organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, palaiko ir remia Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Konkurso partneris – Lietuvos respublikos valstybinis patentų biuras.