BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Kviečiame pretenduoti į Meilės Lukšienės premiją

Data

2022 09 06

Įvertinimas
0
021.jpg

Iki rugsėjo 15 dienos Švietimo, mokslo ir sporto ministerija mokytojus kviečia pretenduoti į Meilės Lukšienės premiją.

Kandidatūras gali siūlyti švietimo įstaigų vadovai, savivaldybės, mokytojai, mokiniai, tėvai ir jų organizacijos, nevyriausybinės organizacijos, švietimo asociacijos, ministerijai pavaldžios institucijos, savo kandidatūrą gali teikti ir pats pretendentas.  

Meilės Lukšienės premijos laureatą atrinks švietimo, mokslo ir sporto ministro sudaryta komisija. Pagrindiniai atrankos kriterijai: gera pedagoginio darbo pradžia ir tolesnė veikla, orientuota į ugdymo demokratizavimą ir modernizavimą, humaniškumo principais grįsta elgsena, tautiškai ir pilietiškai aktyvi veikla, drąsi, pripažinta praktika, kūrybinga veikla ugdymo procese, sėkmingi edukaciniai projektai, lyderystė mokykloje ir vietos bendruomenėje ir kt.

Premijos tikslas – įprasminti švietimo reformos pradininkės habilituotos daktarės Meilės Lukšienės atminimą ir skatinti pedagogus aktyviai įsitraukti į švietimo plėtotės darbus. Premijos laureatas įsipareigoja tęsti Meilės Lukšienės idėjas.

Rekomendacijas ir kandidato sutikimą dėl jo asmens duomenų panaudojimo prašome pateikti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai adresu A. Volano g. 2, 01124, Vilnius arba el. p. [email protected]  

Meilės Lukšienės premijos skyrimo nuostatai skelbiami Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos interneto svetainėje.

Premija teikiama spalio mėnesį, Tarptautinės mokytojų dienos proga. Premijos dydis - 120 bazinių socialinių išmokų BSI (5520 Eur).