BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Kviečiame teikti kandidatūras apdovanoti Lietuvos valstybės apdovanojimais

Data

2023 02 28

Įvertinimas
0
4.JPG

Iki kovo 31 d. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kviečia teikti Lietuvos valstybei švietimo, mokslo ir sporto srityje nusipelniusių asmenų kandidatūras apdovanoti Lietuvos valstybės apdovanojimais Liepos 6-osios – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga. 

Teikti kandidatus gali įmonės, įstaigos, organizacijos ir pavieniai žmonės. Siūlantieji kandidatus ministerijai turi pateikti užpildytą teikimo formą, kandidato asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją ir biografiją. Šiuos dokumentus galima siųsti paprastu paštu (A. Volano g. 2, LT-01124 Vilnius) arba el. paštu [email protected] 

Pateiktas kandidatūras svarstys Ministerijos komisija kandidatūroms atrinkti ir pristatyti valstybės apdovanojimams. Švietimo, mokslo ir sporto ministras, atsižvelgdamas į komisijos siūlymą, turi pateikti kandidatūras Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijai ne vėliau kaip prieš du mėnesius iki apdovanojimo dienos. Ministro pateiktas kandidatūras svarstys Valstybės apdovanojimų taryba ir savo išvadas teiks Lietuvos Respublikos Prezidentui.

Teikimo formą ir detalesnę informaciją galima rasti ministerijos interneto puslapyje.