BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Lietuvoje lankėsi Armėnijos aukščiausiosios atestacinės komisijos pirmininkas

Data

2006 01 01

Įvertinimas
0

Prieš pat šv. Kalėdas Švietimo ir mokslo ministerijoje lankėsi Armėnijos aukščiausiosios atestacinės komisijos pirmininkas prof. dr. Armenas Trchounianas. Jo darbo vizito tikslas buvo susipažinti su Lietuvos mokslo sistema, mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros reforma. Lietuvos patirtimi bus remiamasi reformuojant mokslo sistemą Armėnijoje. Svečias lankėsi Švietimo ir mokslo ministerijos Mokslo ir technologijų departamente, susitiko su šio departamento direktoriumi dr. Albertu Žaliu, diskutavo su šio departamento skyrių vadovais bei specialistais. A. Trchounianas taip pat lankėsi Lietuvos mokslo taryboje, Lietuvos mokslų akademijoje, Studijų kokybės vertinimo centre. Jis turėjo galimybę susipažinti su Vilniaus universiteto Lazerinių tyrimų centru, susitikti su šio centro vadovais ir darbuotojais.

Po šio vizito prof. A. Trchounianas savo šalies vadovams pateiks siūlymus, kurias gerąsias mokslo reformos Lietuvoje pamokas būtų galima pritaikyti reformuojant Armėnijos mokslo sistemą.

Išsamesnės informacijos teirautis: Rūta Jacinavičienė, Švietimo ir mokslo ministerijos Mokslo ir technologijų departamento Tarptautinių mokslo programų skyriaus vyriausioji specialistė,
tel. (8-5) 21 90 120; el.p. [email protected]

Ryšių su visuomene skyriaus vyresnioji specialistė Alma Vijeikytė
Tel. (8 5) 2743135