BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Ministerija skelbia papildomą tarptautinių aukšto meistriškumo sporto varžybų finansavimo konkursą

Data

2022 06 29

Įvertinimas
0
IMG_6866.jpg
A. Jarušaičio nuotr.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija skelbia dar vieną kvietimą šalies sporto šakų federacijoms, neįgaliųjų sporto organizacijoms teikti paraiškas jų organizuojamų tarptautinių aukšto meistriškumo sporto (TAMS) varžybų finansavimui gauti. Varžybų finansavimui preliminariai numatyta apie 150 tūkst. eurų. 

Sporto federacijos bei neįgaliųjų sporto organizacijos konkurse gali gauti dalinį finansavimą šiemet vyksiančioms tarptautinėms aukšto meistriškumo sporto varžyboms.

Į valstybės finansavimą pretenduojančios TAMS varžybos turi atitikti tam tikras sąlygas: būti įtrauktos į atitinkamos tarptautinės ar kontinentinės sporto šakos federacijos oficialų sporto varžybų kalendorių, būti tokios sporto šakos ar sporto šakos disciplinos, kurios tarptautinė sporto šakos federacija yra pripažinusi Pasaulinį antidopingo kodeksą.

Šalies sporto federacijų ar organizacijų rengiamos TAMS varžybos turi vykti Lietuvoje ir gali būti skirtos suaugusiųjų, jaunimo, jaunių ir (ar) jaunučių amžiaus grupėms, jas skirstant pagal tarptautinės sporto šakos federacijos amžiaus grupes. Varžybose turėtų dalyvauti ne mažiau kaip keturių šalių rinktinės komandinių žaidimų sporto šakose, individualiose sporto šakose – ne mažiau kaip aštuonių šalių atstovai.

Minimali vienam projektui skiriama suma siekia 5 tūkst. eurų. Ne mažiau kaip 10 proc. turi skirti patys jo vykdytojai. Varžyboms neįvykus, gautas valstybės lėšas bus privalu grąžinti.

Paraiškas varžybų finansavimo konkursui sporto federacijos ir organizacijos gali teikti liepos 22 d. elektroniniu paštu [email protected]

Su Tarptautinių aukšto meistriškumo sporto varžybų finansavimo konkurso būdu tvarkos aprašu galima susipažinti čia https://bit.ly/3OqudFs

Pirmajame konkurse šįmet pavasarį finansavimas buvo skirtas 29-iems tarptautiniams renginiams, jiems finansuoti skirti daugiau nei 700 tūkst. eurų valstybės lėšų.