BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Ministras pakvietė įsijungti į svarstymus dėl etatinio apmokėjimo

Data

2003 01 01

Įvertinimas
0

Švietimo ir mokslo ministras Algirdas Monkevičius ir Lietuvos savivaldybių švietimo padalinių vadovų asociacijos valdyba šiandien aptarė aktualius švietimo klausimus.A. Monkevičius paprašė savivaldybių švietimo padalinių vadovų pasirūpinti, kad kiekvienoje mokykloje būtų užtikrintas papildomasis ugdymas visiems vaikams.

„Svarbu užtikrinti, kad ugdymui, taip pat ir papildomajam, skirtos moksleivio krepšelio lėšos būtų naudojamos pagal paskirtį. Papildomasis ugdymas yra puiki vaikų užimtumo ir vaikų nusikalstamumo prevencijos priemonė,“ - sakė A. Monkevičius.

A. Monkevičius informavo švietimo padalinių vadovus, kad ieškoma galimybių kitais metais skirti papildomai lėšų techninei moksleivių kūrybai plėtoti.

Švietimo ir mokslo ministro ir švietimo padalinių vadovų asociacijos susitikime buvo aptarti kiti aktualūs klausimai, mokytojų atlyginimų kėlimo galimybės.

Kitų metų biudžeto projekte numatyta, kad mokytojų atlyginimų fondas išaugs 80 mln. litų. Tai leis padidinti mokytojų atlyginimus apie 10 proc. Taip pat Švietimo ir mokslo ministerija yra pateikusi svarstyti mokytojų etatinio darbo apmokėjimo tvarkos projektus. Juose numatyta, kad perėjus prie šios tvarkos mokytojų darbo užmokestis išaugtų trečdaliu.

A. Monkevičius pakvietė švietimo padalinių vadovus aktyviai įsijungti į etatinio darbo apmokėjimo tvarkos projektų svarstymą, išreikšti savo nuomonę, teikti pasiūlymus ir skatinti tai daryti mokytojus. Ministras užtikrino, kad visi siūlymai bus apibendrinti ir reikiami dokumentai priimti likus ne mažiau kaip 6 mėn. iki jų įsigaliojimo datos.
Projektai skelbiami Švietimo ir mokslo ministerijos interneto svetainėje www.smm.ltInformacijos ir ryšių su visuomene
sektoriaus vadovė Nomeda Barauskienė
tel. 274 31 85