BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Ministrė J. Šiugždinienė su švietimo profesinių sąjungų lyderiais aptarė bendradarbiavo gaires

Data

2020 12 17

Įvertinimas
0
021.jpg

Šiandien švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė turėjo du susitikimus su dviejų švietimo profesinių sąjungų lyderiais - Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininku Andriumi Navicku ir Lietuvos švietimo ir mokslo profesinės sąjungos pirmininku Egidijumi Milešinu.

„Bendradarbiavimas, tarimasis su socialiniais partneriais yra vienas iš kertinių mano darbo principų. Noriu kuo geriau įsiklausyti į bendruomenės lūkesčius ir kartu ieškoti geriausių sprendimų“, - sako ministrė J. Šiugždinienė.

Pokalbių metu aptarta aktualiausia šiuo metu tema – ikimokyklinio ir priešmokyklinio įstaigų darbas karantino metu. Nors padėtis savivaldybėse skiriasi, dalies savivaldybių administracijos aktyviai prisideda spręsdamos pandemijos sukeltus iššūkius ir sudaro tėvams kuo lankstesnes galimybes rūpintis vaikų priežiūra, atsisako ugdymo mokesčio iš darželio nelankančių tėvų, pagal galimybes darbuotojams skiria priemokas.

Daug dėmesio skirta ministerijos bendradarbiavimui su profesinėmis sąjungomis. Aptarti klausimai dėl kolektyvinių šakos sutarčių atnaujinimo. Sutarta, kad bus sudarytos darbo grupės dėl etatinio mokytojų darbo apmokėjimo modelio peržiūros ir švietimo pagalbos specialistų darbo sąlygų gerinimo. Taip pat laukiami profesinių sąjungų siūlymai kitais pedagogams aktualiais klausimais.

 

 

Komunikacijos skyrius

El. p. [email protected]