BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Ministrė pasveikino Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociaciją 30 metų proga

Data

2022 02 23

Įvertinimas
0
DSC_0275 (1).jpg

Antradienį švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė susitiko su Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos (LSŠA) vadovais pasveikinti organizaciją 30 metų proga.

Susitikimo metu ministrė įteikė LSŠA atstovams padėkas už aktyvią ilgametę veiklą organizacijoje puoselėjant mokymosi visą gyvenimą idėją Lietuvoje bei akcentavo, kad be šios stiprios bendruomenės būtų sudėtinga įgyvendinti suplanuotas reformas suaugusiųjų švietimo srityje.

„Tai svarbi diena, žyminti mūsų partnerio veiklos kryptingai gerinant suaugusiųjų švietimo kokybę šalyje sukaktį. Sveikiname Asociaciją, jau tris dešimtmečius vykdančią šią reikšmingą veiklą, ir toliau bendromis jėgomis sieksime pokyčių ir kuo geresnių rezultatų mokymosi visą gyvenimą srityje“, – sako ministrė.

„Sulaukėme sukakties, kuria tikrai galime pasidžiaugti ne tik su Asociacijos nariais, bet ir su kolegomis Švietimo, sporto ir mokslo ministerijoje. Sėkmingai veikiame jau trisdešimt metų, tad Asociacija turi kuo didžiuotis ir tikisi susitelkti į dar daugiau gerų darbų“, – sako LSŠA prezidentė Inga Jagelavičiūtė.

LSŠA įsteigta 1992 metais. Nuo savo veiklos pradžios Asociacija vykdė projektus, susijusius su suaugusiųjų švietimo ir mokymosi kokybės gerinimu, specialistų ugdymu bei socialinės įtraukties skatinimu, bendradarbiavo su Lietuvos ir užsienio suaugusiųjų švietėjais ir institucijomis, užsiėmė profesinio mokymo ir suaugusiųjų švietimo sistemos tarptautiškumo plėtra.

Ministerija mato Asociaciją kaip svarbų strateginį partnerį, įgyvendinant suplanuotas reformas: diegiant vieno langelio principu veiksiančią suaugusiųjų švietimo platformą, įgyvendinant priemones žemos kvalifikacijos žmonių įgūdžiams tobulinti, skatinant senjorų mokymąsi.