BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Mokiniai dirbs Švietimo ir mokslo ministerijoje

Data

2006 01 01

Įvertinimas
0

Lapkričio 21 d. Švietimo ir mokslo ministerijoje organizuojama „Veiksmo diena“, kurios metu Lietuvos mokinių parlamento ir Lietuvos moksleivių sąjungos nariai kartu su Švietimo ir mokslo ministerijos specialistais aptars aktualius klausimus.Visą dieną vyksiančio renginio dalyviai nagrinės tokias aktualias problemas, kaip mokytojų darbas, kvalifikacijos kėlimas, mokinių savivalda, alternatyvių metodų taikymas ugdymo procese, egzaminų sistema bei pilietinių (ir patriotinių) vertybių ugdymas mokykloje.

„Veiksmo diena“ yra skirta Europos visuotinio švietimo savaitei, kuri lapkričio 18 – 26 d. organizuojama Europos šalyse. Jos šūkis - „Pasaulį kuriame drauge“. Visuotinės švietimo savaitės tikslas – stiprinti švietimą, tarpkultūrinį bendradarbiavimą, taiką, konfliktų sprendimą, rūpinimąsi pasauliu ir jo piliečiais, skatinti pagarbų jų požiūrį į skirtumus ir kurti pasaulį kartu.

Daugiau informacijos: Algimantas Šimaitis, Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos, Vaikų ir jaunimo socializacijos departamento vyriausiasis specialistas, tel. +370 (5) 274 30 86, el. paštas: [email protected]