BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Mokytojai kviečiami diskutuoti apie antikorupcinio ugdymo galimybes mokykloje

Data

2005 01 01

Įvertinimas
0

Šiuolaikinių didaktikų centras lapkričio 24-25 d. bendrojo lavinimo mokyklų pedagogams organizuoja kvalifikacijos kėlimo ir profesinio tobulinimo seminarą „Antikorupcinio ugdymo galimybės bendrojo lavinimo mokykloje“. Šis seminaras yra sudedamoji projekto „Korupcijos prevencija šviečiant, informuojant bei sąmoninant visuomenę“ dalis. Projekto partnerė – Švietimo ir mokslo ministerija.
Pagrindiniai seminaro tikslai – supažindinti bendrojo lavinimo mokyklų pedagogus su vykdytų projektų „Švietimas prieš korupciją“ bei „Antikorupcinio ugdymo programų tobulinimas ir sklaida“ rezultatais bei su esamomis kovos su korupcija visuomeninėmis švietėjiškomis priemonėmis; aptarti antikorupcinio ugdymo turinio integravimo galimybes į esamas programas ir dėstomuosius dalykus; praktiškai išbandyti antikorupcinio ugdymo strategijas seminaro metu; skatinti pedagogus kurti programas, modeliuoti veiklas, ugdančias korupcijai nepakančią, pilietiškai aktyvią asmenybę.

Seminaras nemokamas. Registruotis į seminarą galima iki lapkričio 15 d. Registracijos formą ir darbotvarkę rasite Šiuolaikinių didaktikų centro tinklalapyje www.vpu.lt/sdc. Užpildytas formas reikia siųsti el.paštu [email protected]. Telefonas pasiteirauti: (8~5) 2751410.

Informacijos ir ryšių su visuomene sektoriaus vyriausioji specialistė
Elona Bagdanavičienė

tel. (8 5) 2743136