BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Nacionalinis švietimo forumas apžvelgs regionų švietimo perspektyvas

Data

2003 01 01

Įvertinimas
0

Spalio 9 -10 d. vyksta Nacionalinio švietimo forumo išplėstinė konferencija apie regioninę švietimo politiką. Forume dalyvauja švietimo ir mokslo ministras Algirdas Monkevičius, savivaldybių, mokyklų, ministerijos atstovai. Forumas vyksta dvi dienas Č. Milošo kultūros centre, Šateiniuose (Kėdainių raj.).
Pirmosios dienos pranešimai skirti Regioninės švietimo politikos aktualijoms. Taip pat Forumo atstovai bei ministerijos specialistai informuos apie struktūrinių ES fondų teikiamas galimybes regionams įgyvendinant atskirų regionų švietimo politiką. Darbo grupėse bus išskirta prioritetinės Lietuvos švietimo plėtotės kryptys ir regionų vaidmuo įgyvendinant jas.
Antrąją Švietimo forumo dieną bus apžvelgta šiuo metu įgyvendinama regioninė švietimo politika. Regionų, mokyklų ir ministerijos atstovai pristatys vizijas bei planus siekiant švietimo kokybės ir efektyvumo.

Nacionalinį švietimo forumą sudaro įvairių nevyriausybinių organizacijų, valstybinių įstaigų, žiniasklaidos, mokslo bei verslo atstovai. Vienas svarbiausių forumo tikslų – įtraukti kuo platesnius visuomenės sluoksnius į diskusijas apie Lietuvos švietimą, apie švietimo ateitį bei parengti nacionalinį veiksmų planą aktualiausioms pagrindinio kokybiško ir visiems prieinamo išsilavinimo problemoms spręsti.Informacijos ir ryšių su visuomene
sektoriaus vyriausiasis specialistas Arūnas Malinovskis
tel. (8-5) 274 31 85