BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Naujame filme – sėkmingiausių mokyklų istorijos

Data

2010 01 01

Įvertinimas
0

Nacionalinė mokyklų vertinimo agentūra, remdamasi 2007–2009 mokslo metais atlikto mokyklų išorės vertinimo rezultatais, išrinko aštuonias Lietuvos mokyklas ir inicijavo filmo apie jas sukūrimą.
„Išrinkome mokyklas, kuriose vadyba tiesiogiai veikia ugdymą ir mokymąsi, o tai ir yra tikrasis mokyklos pašaukimas, – sako Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros Mokyklų veiklos kokybės vidaus įsivertinimo skyriaus vedėja Laima Gudaitė. – O kai pamatėme filmą „Ateities laboratorijos“ apie inovatyviai dirbančias Vokietijos mokyklas, pamanėme, kad ir mūsų mokyklos neprastesnės, ir jos turi ką parodyti“. Filmą „Atrask sėkmę“ (scenarijaus autorius Vytautas Toleikis, režisierius Vaidotas Reivytis, operatorius Laisvūnas Karvelis) šį vakarą Vilniaus kino teatre „Pasaka“ pirmieji išvys jame dalyvavusių mokyklų bendruomenių atstovai, edukologai, švietimo strategai, švietimo asociacijų vadovai, profsąjungų atstovai, Tėvų forumo nariai. Filmą kūrė ir jame dalyvauja: Vilkaviškio rajono Gižų Kazimiero Baršausko pagrindinė mokykla, Lazdijų darželis-mokykla „Vyturėlis“, Kauno Kazio Griniaus vidurinė, Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija, Prienų rajono Išlaužo pagrindinė, Šiaulių rajono Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla ir Vilniaus „Saulės“ privati gimnazija.

Filmą „Atrask sėkmę“ Nacionalinė mokyklų vertinimo agentūra padovanos kiekvienai bendrojo lavinimo mokyklai bei profesinėms mokykloms, kurios teikia bendrojo lavinimo pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Švietimo ir mokslo ministerijos
Komunikacijos skyriaus
vyresnioji specialistė Alma Vijeikytė
Tel. (8 5) 219 1233