BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Naujos Švietimo ir mokslo ministerijos ES struktūrinės paramos sutartys

Data

2006 01 01

Įvertinimas
0

Vyriausybei leidus prisiimti papildomus finansinius įsipareigojimus dėl ES struktūrinės paramos, Švietimo ir mokslo ministerija skyrė paramą dar 7 švietimo ir mokslo institucijų parengtiems projektams, kurie gerins bendrojo mokymo, paslaugų kokybę ir jų prieinamumą, ugdys praktinius įgūdžius, bus atnaujinama susidėvėjusi įranga ir technika, rekonstruojamos ir modernizuojamos mokymosi, praktinių dirbtuvių ir laboratorijų patalpos ir aplinka, pritaikomos profesinio mokymo patalpos neįgaliesiems; taip pat siekiama stiprinti universitetinę praktinių studijų ir mokslo tyrimų bazę strateginėse moderniųjų biomokslų srityse.2006 m. lapkričio 30 d. Švietimo ir mokslo ministerijoje pasirašytos sutartys su šiomis institucijomis: Šilalės rajono Pajūrio Stanislovo Biržiškio vidurine mokykla, Kupiškio technologijos ir verslo mokykla, Kaišiadorių žemės ūkio mokykla, Klaipėdos policijos mokykla, Kauno statybininkų mokykla, Vilniaus Jono Ivaškevičiaus jaunimo mokykla ir Vilniaus universitetu. Iš viso papildomi įsipareigojimai prisiimti 21,3 mln. Lt, kurie bus skirti iš Europos regioninės plėtros fondo ir nacionalinio biudžeto.

Projektams nebuvo skelbiamas atskiras konkursas. Rekomendavus projektų atrankos komitetui, minėti 7 projektai buvo pasirinkti iš rezervinių projektų sąrašo eilės tvarka.

Projektai bus įgyvendinti iki 2008 m. vasaros.

Daugiau informacijos: Rima Martinėnienė, Švietimo ir mokslo ministerijos ES paramos koordinavimo skyrius, tel. 2743099, el. p. [email protected]