BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Nuo šio sekmadienio – nauja TV laida „Tėvų klasė“

Data

2013 11 29

Įvertinimas
0
ZEN_1254.jpg

Kas naujo vyksta mokyklose? Kaip šiandien mokosi mūsų vaikai? Ir kokios karjeros perspektyvos jų laukia ateityje? Atsakymai į įdomiausius klausimus, patarimai ir aktualiausios švietimo naujienos nuo šiol žiūrovų laukia kiekvieną sekmadienio popietę naujoje LRT televizijos laidoje „Tėvų klasė“.

Laidą ves žinoma aktorė ir trijų vaikų mama Kristina Savickytė-Damanskienė. Charizmatiška laidos vedėja įsitikinusi – „Tėvų klasė“ bus ne tik visapusiškai naudinga tėveliams, bet ir tikra atgaiva blogų naujienų išvargintiems žiūrovams.

Šiuolaikinės mokyklos kasdienybę atskleisiančios laidos herojais taps mokytojai, įvairių sričių ekspertai ir mokiniai, tai pat garsūs Lietuvos žmonės. Sėkmingi verslininkai, pripažinti menininkai, žymūs žmonės atvers duris į savo namus ir papasakos, kaip lavina ir ugdo savo vaikus, su kokiomis problemomis susiduria ir kaip jas sprendžia.

Švietimo naujienos ir patarimai tėvams naujoje laidoje „Tėvų klasė“ – jau nuo gruodžio 1-osios kiekvieną sekmadienį 17 valandą per LRT televiziją.

Premjerinėje „Tėvų klasė“ laidoje –garsios edukologės, socialinių mokslų daktarės ir keturių vaikų mamos Austėjos Landsbergienės interviu apie tai, kokią naudą mūsų vaikams suteikia moderniausios mokymo priemonės ir naujausios technologijos mokyklose.

Laida rengiama bendradarbiaujant su Švietimo ir mokslo ministerija.

 

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

E.p.[email protected]