BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Nuotolinė konsultacija ape įtraukųjį ugdymą ir prieinamumo didinimą

Data

2022 06 10

Įvertinimas
0
pexels-antoni-shkraba-6288105.jpg

Birželio 10 d. 08:30–12:00 val. vyks nuotolinė konsultacija, skirta gilinti žinias apie įtraukųjį ugdymą. Konsultacijoje kviečiami dalyvauti pažangos planų rengėjai ir išplėstinės darbo grupės.

Konsultacijoje dėmesys bus skiriamas barjerų, trukdančių dalyvauti kokybiškame ugdymo procese, ir prieinamumo didinimo priemonių pasirinkimo temoms. Po renginio dalyviai gebės efektyviau vertinti dabartinę įtraukiojo ugdymo situaciją savo savivaldybėje, identifikuoti problemines sritis ir planuoti jų sprendimo būdus, patobulins gebėjimą atpažinti ir atliepti skirtingus poreikius.

Prisijungimo nuoroda

Renginio programa

Įtraukusis ugdymas – tai horizontalioji TŪM mokyklų veiklos tobulinimo sritis. Pagrindinis tikslas – siekis, kad visos mokyklos būtų atviros, o sėkmę mokantis galėtų patirti kiekvienas, nepaisant socialinių, kultūrinių, religinių įsitikinimų ar turimos negalios ir dėl to kylančių individualių poreikių. Norint pasiekti įtraukties ugdyme tikslą reikia įsivertinti fizinius ir socialinius barjerus, trukdančius mokiniams dalyvauti kokybiškame ugdymo procese bei užtikrinti skirtingų poreikių, atsirandančių dėl turimos sensorinės, intelekto, regos, klausos, fizinės ar kt. negalios ar reikmės, užtikrinimą.