BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Paremti pilietinio ir tautinio ugdymo projektai

Data

2006 01 01

Įvertinimas
0

Švietimo ir mokslo ministerija parėmė dvidešimt keturis įvairių organizacijų, mokyklų, kitų įstaigų pateiktus pilietinio ir tautinio ugdymo projektus. Projektai, kuriems skirta beveik 85 tūkstančiai litų paramos, buvo atrinkti Pilietinio ir tautinio ugdymo projektų rėmimo konkurse. Šiemet finansinę paramą gavo tik nacionaliniu lygiu įgyvendinami projektai, skirti vaikams bei jaunimui.Parama skirta viešosios įstaigos „Socialiniai ir kultūros projektai“ istorinės dokumentikos TV ciklui „XX a. slaptieji archyvai“, Vilniaus Gabijos gimnazijos mokinių tarybos projektui „Bendradarbiavimo tiltai“, Kauno jūrų skautų laisvalaikio centro projektui „Abejingumui ir pasyvumui NE“, Klaipėdos jaunimo sveikatos centro „Bendraamžiai“ projektui „Būk atsakingas“, Ateitininkų federacijos projektui „Advento ir šv. Kalėdų tradicijos Lietuvos etnokultūriniuose regionuose“, Kelmės rajono Šaukėnų vidurinės mokyklos rengiamam sakralinės muzikos festivaliui ir kt.

Pilietinio ir tautinio ugdymo projektų rėmimo konkursas buvo skelbiamas įgyvendinant Ilgalaikę pilietinio ir tautinio ugdymo programą, kurią šių metų rugsėjį patvirtino Seimas. Konkurso tikslas – šiuolaikinėmis švietimo priemonėmis įgyvendinant projektus, sudaryti sąlygas šalies vaikų ir jaunimo pilietiniam ir tautiniam ugdymui (-si).

Tokius konkursus, įgyvendindama Ilgalaikę pilietinio ir tautinio ugdymo programą, Švietimo ir mokslo ministerija organizuos kasmet. Projektus konkursui gali teikti valstybinės, savivaldybių ir nevalstybinės institucijos, kiti juridiniai asmenys.

Išsamesnė informacija: Aušra Birietienė, Švietimo ir mokslo ministerija, tel. (8 5) 274 31 33; Švietimo ir mokslo ministerijos tinklalapyje: www.smm.lt, skyrelyje „Naujienos“, poskyryje „Konkursai“.

Ryšių su visuomene skyriaus vyresnioji specialistė Alma Vijeikytė
Tel. (8 5) 2743135