BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Pradinukai mokysis tvarkyti finansus

Data

2002 01 01

Įvertinimas
0

Šiandien, gruodžio 3 d., Švietimo ir mokslo ministerijoje buvo pristatyta nauja mokomoji priemonė pradinių klasių moksleiviams “Mokausi tvarkyti savo finansus. Pirmieji finansiniai įgūdžiai, 3-5 kl.”Tai pirmoji priemonė Lietuvoje, padėsianti supažindinti šio amžiaus grupės mokinius su pagrindinėmis rinkos ekonomikos ir finansų sąvokomis. Pasiremiant gyvenimiškomis situacijomis ir žaidimo forma, mokiniai mokomi ekonominio mąstymo, sprendimų priėmimo.

Pasak Švietimo ir mokslo ministerijos Pagrindinio ir vidurinio ugdymo skyriaus vedėjos Loretos Žadeikaitės, “Mokausi tvarkyti finansus. Pirmieji finansiniai įgūdžiai, 3-5 kl.” – tai puiki mokomoji priemonė, padėsianti moksleiviams nuo pradinių klasių mokytis, kaip
užsidirbti, leisti, taupyti, skolintis ir skolinti pinigus.

“Ši mokymo priemonė yra neįprasta, nes siūlomas ir vadovėlis tėvams, kurie yra kaip mokymo partneriai ir prisideda ugdydami vaikų gebėjimus ir įgūdžius tvarkant asmeninius finansus”, - L.Žadeikaitė.

Knygas parašė pripažinti finansų ir ekonominio švietimo srities specialistai. Verčiant į lietuvių kalbą jos buvo dalinai adaptuotos ir papildytos.

Mokymo priemonę sudaro vadovėlis mokiniams, mokytojo knyga ir tėvų knyga.

Naują mokomąją priemonę pristatė Švietimo ir mokslo ministerijos Pagrindinio ir vidurinio ugdymo skyriaus vedėja Loreta Žadeikaitė, vyriausioji specialistė Marytė Stričkienė, Ekonominio švietimo sklaidos centro direktorė Danutė Poškienė ir Švietimo kaitos fondo direktorius Vytautas Toleikis.


Informacijos ir ryšių su visuomene sektoriaus
vyriausiasis specialistas Edvardas Špokas
tel. 74 31 85