BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Prasideda suaugusiųjų švietimo savaitė

Data

2006 01 01

Įvertinimas
0

Lapkričio 20-26 d. Lietuvoje vyks septintoji Suaugusiųjų švietimo savaitė. Suaugusiųjų švietimo savaitės metu daugelyje šalies savivaldybių esančiose suaugusiųjų švietimo institucijose vyks atvirų durų dienos, per kurias visuomenei bus pristatyta šių institucijų veikla ir teikiamos paslaugos, siekiant išplėsti jų klientų ratą. Atvirų durų dienų renginių metu vyks atviros visuomenei pamokos, įvairios diskusijos su įvairių savivaldybėse esančių institucijų atstovais, socialiniais partneriais, žiniasklaidos atstovais, buvusiais, esamais ar busimais mokyklos mokiniais ir mokytojais.

Suaugusiųjų švietimo savaitės tikslas – skleisti šalyje mokymosi visą gyvenimą idėjas, plėtoti suaugusiųjų mokymosi tradicijas, paskatinti anksti „iškritusius“ iš švietimo sistemos asmenis tęsti mokymąsi ir atkreipti visuomenės dėmesį, kad suaugusiųjų tęstinis mokymasis – tai viena iš sąlygų norint sėkmingai dalyvauti šiuolaikinės visuomenės gyvenime.

Taip pat Suaugusiųjų švietimo savaitės metu daugelyje Lietuvos apskričių vyks įvairaus pobūdžio šviečiamieji informaciniai renginiai: diskusijos, seminarai, kursai, koncertai, parodos, amatų dienos, vakaronės, žiniasklaidos priemonėmis perteikiamos šviečiamojo pobūdžio programos ir kt.

2006 m. Suaugusiųjų švietimo savaitės renginius inicijuoja Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija ir Lietuvos suaugusiųjų švietimo ir informavimo centras.

Daugiau informacijos teirautis:
Švietimo ir mokslo ministerijos Tęstinio mokymo skyriuje, tel. 8 5 2743166
Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijoje, tel. 8 5 2619031