BDAR
Close

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Prasidėjo projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ savaitė ministerijoje

Data

2022 08 22

Įvertinimas
0
DSC_0592.jpg

Šiandien Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje su ministre Jurgita Šiugždiniene susitiko projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyvės Ūla Mitkevičiūtė ir Vesta Cicėnaitė. Ministrė su jomis kalbėjosi apie svarbiausius šios Vyriausybės darbus švietimo, mokslo ir sporto srityse, aptarė, koks turėtų būti ateities švietimas.

„Manau, kad pagrindinis Lietuvos resursas yra žmonės, todėl svarbiausias švietimo uždavinys – ugdyti atvirus, kūrybingus, atsakingus ir drąsius žmones, formuoti svarbiausias jų vertybes – pilietiškumą, bendruomeniškumą, demokratijos supratimą“, – sakė J. Šiugždinienė.

Ūla – Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos abiturientė. Labai domisi šalies politika, stengiasi sukaupti kuo daugiau tarptautinės patirties – dalyvauja Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje koordinuojamoje Jaunimo Europos komandoje, yra Šiaurės Ministrų Tarybos biuro Lietuvoje Jaunųjų Patarėjų Tarybos narė, šiemet dalyvavo Europos jaunimo renginyje Strasbūre, Erasmus+ mainų programoje ir kt.  

Vesta šiais metais baigė Kauno technologijos universiteto gimnaziją, nuo rugsėjo Vilniaus universitete studijuos programų sistemas. Domisi teatru ir Antikos kultūra bei filosofija. Savanoriavo teatro festivaliuose, organizacijoje „Kartu tikrai galime“, savanoriškai dirbo Nacionalinėje moksleivių akademijoje, kurioje pati mokėsi 6-erius metus.  

Projekto dalyvės visą savaitę domėsis Vyriausybės ir ministerijos veikla. Jau susitiko su EDTech projekto vadove Justina Kugyte, susipažins su Bendrojo ugdymo departamento darbu, lankysis Nacionalinėje sporto agentūroje, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre. Ketvirtadienį su švietimo, mokslo ir sporto ministre susitiks visi programos „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyviai.