BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Profesorė Palmira Jucevičienė apdovanota Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos garbės ženklu

Data

2020 12 18

Įvertinimas
0
024.jpg

Šiandien profesorė, Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos įkūrimo iniciatorė, habilituota mokslų daktarė Palmira Jucevičienė nuotoliniu būdu vykstančiame edukologijos forume apdovanota Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos garbės ženklu. Žymi Lietuvos mokslininkė apdovanojama už viso gyvenimo nuopelnus Lietuvos ugdymo mokslui, už naujoviškų idėjų diegimą į Lietuvos švietimo įstaigų, organizacijų praktiką. Garbės ženklas yra ministerijos aukščiausias apdovanojimas, skiriamas švietimui ir mokslui ypač nusipelniusiems asmenims pagerbti.

„Tai Profesorė, kurią, drįstu teigti, prisimena visi studentai. Jos charizma, energija ir užsidegimas kaip viesulas įtraukia visus šalia esančius, aplink ją visada sukosi daugybė jaunų žmonių, naujausių idėjų“, - sveikindama profesorę sakė švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė.

Profesorė Palmira Jucevičienė, nagrinėdama aukštojo mokslo, mokymosi visą gyvenimą, besimokančios organizacijos problemas, sukūrė savo mokslinę mokyklą: vadovavo 40-čiai doktorantų, sėkmingai apgynusių disertacijas, du dešimtmečius vadovavo Kauno technologijos universiteto Edukologijos institutui. Jos moksliniai nuopelnai pripažįstami tarptautiniu lygiu - ji dalyvauja tarptautiniuose mokslininkų simpoziumuose ir projektuose, nuo 1996 m. yra Kembridžo universiteto vizituojanti profesorė, Glazgo universiteto asocijuota tyrinėtoja, UNESCO ekspertė buriant pasaulinį besimokančių miestų tinklą. Už pasiekimus edukologijos moksle ir tyrimų rezultatų diegimą į praktinę švietimo veiklą profesorė apdovanota UNESCO ir Čekijos švietimo, jaunimo ir sporto ministerijos „Comenius“ diplomu.

 

Komunikacijos skyrius

El. p. [email protected]