BDAR
Close

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Rolandas Mackevičius ir Gelminė Glemžaitė – apie mokytojų darbą trečiame „Mokysiu“ tinklalaidžių sezone

Data

2022 07 07

Įvertinimas
0
tinklalaidė.jpg

„Mokysiu“ tinklalaidžių ciklas sugrįžta – liepą startuoja jau trečiasis sezonas. Šią vasarą mokytojus ir pedagogikos studentus kalbina laidų vedėjas Rolandas Mackevičius ir aktorė Gelminė Glemžaitė, o jų pašnekovai pasakoja, ką reiškia būti mokytoju, kodėl gera dirbti stovint prieš klasę, atsako į klausimą, ar mokytojas irgi žmogus.

Per liepą bus paskelbta 10 tinklalaidės įrašų, kurie supažindins su pačiais įdomiausiais mokytojais ir jų kasdienybe. Pirmieji du – „Ką mokytojas veikia po darbo?“ ir „Ar vieną dieną tapsiu nuomonės formuotoju?“ – įrašai jau eteryje. Visus naujausius būsimiems ir jau esamiems mokytojams subalansuotos tinklalaidės įrašus galima rasti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos „YouTube“ paskyroje.

Primename, kad bendrasis priėmimas į aukštąsias mokyklas vyksta iki liepos 25 d. 12 val. Papildomas priėmimas: rugpjūčio 3–5 dienomis.

Valstybės finansavimą numatoma suteikti stojantiesiems į prioritetinių pedagogikos specializacijų studijas ir neriboti priėmimo, t. y. bus siekiama priimti visus norinčius studijuoti ir tenkinančius minimalius priėmimo reikalavimus.

Prioritetinės pedagogikos krypties studijų programų specializacijos yra tokios: matematika, fizika, chemija, biologija, technologijos, istorija, geografija, lietuvių kalba ir literatūra, pradinis ugdymas. Siekiant paspartinti visuotinį įtraukųjį ugdymą šalies mokyklose, prioritetinėmis taip pat laikomos ir specialiosios pedagogikos studijų programos.

2022 m. įstojusiesiems į prioritetinių specializacijų pirmosios pakopos pedagogikos studijas bei pedagogines gretutines studijas kas mėnesį numatytos 299 Eur dydžio stipendijos.