BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Rytoj Lietuvoje lankysis Rusijos Federacijos švietimo ministras

Data

2003 01 01

Įvertinimas
0

Rytoj, spalio 24 d. Lietuvoje lankysis Rusijos Federacijos švietimo ministras Vladimiras Filippovas.9 val. ministras Vladimiras Filippovas dalyvaus konferencijoje "Švietimo visiems kokybė: pagrindiniai mokymosi visą gyvenimą įgūdžiai. Europos dimensija ir Baltijos šalių vizija", kuri vyksta “Šarūno“ viešbutyje (Raitininkų g. 4, Vilnius).

9.45 val., konferencijos metu, vyks ministro Vladimiro Filippovo ir Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro Algirdo Monkevičiaus diskusija “Švietimo reformų pamokos politinių permainų metu”.

11 val. Švietimo ir mokslo ministerijos Kolegijų salėje susitiks Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministras Algirdas Monkevičius ir Rusijos Federacijos švietimo ministras Vladimiras Filippovas.

11.20 val. ministerijos Kolegijų salėje švietimo ministrai pasirašys sutartį dėl šalių bendradarbiavimo švietimo ir mokslo srityje.
Susitarimu šalys sudarys sąlygas keistis informacija apie švietimo sistemas bei švietimo srityje galiojančius teisės aktus, taip pat sudarys galimybę nustatyti tvarką diplomų ir kitų išsilavinimo dokumentų ir mokslo laipsnių abipusiam pripažinimui.
Šalys sutarimu įsipareigos pariteto būdu remti tautinių bendrijų atstovų, gyvenančių Lietuvos Respublikoje ir Rusijos Federacijoje, teisių į mokslą, etninio, kalbos ir kultūros savitumo išsaugojimo įgyvendinimą.

11.30 - 11.45 val. ministerijos Kolegijų salėje numatomas Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro Algirdo Monkevičiaus ir Rusijos Federacijos švietimo ministro Vladimiro Filippovo brifingas.

14 val. Rusijos Federacijos švietimo ministras lankysis Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazijoje (A.J. Povilaičio g. 1).

15.30 val. ministras Vladimiras Filippovas susitiks su Vilniaus universiteto vadovybe.

16.45 val. aplankys Literatūrinį Aleksandro Puškino muziejų (Subačiaus g. 124, Vilnius). Po ekskursijos susitiks su rusų bendruomenės bei visuomeninių organizacijų vadovais.


Informacijos ir ryšių su visuomene
sektoriaus vyriausiasis specialistas Arūnas Malinovskis
tel. (8-5) 274 31 85