BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Seime pagerbti geriausi kūno kultūros mokytojai, apdovanotos sportiškiausios šalies mokyklos

Data

2013 12 18

Įvertinimas
0

Seime apdovanoti  konkursų „2012–2013 mokslo metų Lietuvos sportiškiausia mokykla“ ir „Geriausių 2013 m. Lietuvos kūno kultūros mokytojų penketukas“ laureatai.

Dalyvius sveikino  Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė, švietimo ir mokslo viceministrė Genoveita Krasauskienė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Klemensas Rimšelis, Lietuvos olimpinės akademijos prezidentas Artūras Poviliūnas.

Sportiškiausios Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklos buvo išrinktos jau 12 kartą. Baigiamajame konkurso etape dalyvavo 47 Lietuvos mokyklos, iš kurių buvo išrinktos 5 pradinės mokyklos ir mokyklos–darželiai, 10 pagrindinių mokyklų ir progimnazijų bei 10 vidurinių mokyklų ir gimnazijų.
Konkurso tikslas – skatinti mokyklas rengti daugiau sporto varžybų, švenčių, festivalių, siekti, kad jie būtų organizuojami laikantis garbingos kovos, kilnaus elgesio principų, motyvuoti mokinius aktyviai dalyvauti planuojant ir organizuojant mokyklos sportinę veiklą, ugdyti sveikai gyventi motyvuotus piliečius.

Geriausių Lietuvos kūno kultūros mokytojų konkursas vyksta penktus metus. Vertinama mokytojų praktinė veikla ir indėlis į šalies vaikų ir jaunimo fizinio aktyvumo, kūno kultūros ir sporto plėtrą.

Konkursus organizavo Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Lietuvos sporto universitetas, Lietuvos olimpinė akademija, Lietuvos moksleivių sporto asociacija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.

Švietimo ir mokslo ministerijos
Komunikacijos skyrius
Tel. (8 5) 219 1253