BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Šiauliuose bus stiprinamos specialiosios pedagogikos ir informatikos studijos

Data

2020 01 08

Įvertinimas
0
ZEN_5929.jpg

Šiaulių universitetui (ŠU) tapus Vilniaus universiteto Šiaulių akademija (VU ŠA) ypatingas dėmesys bus skiriamas specialiosios pedagogikos ir informatikos studijoms. Šiaulių ir Vilniaus universitetai aktyviai bendradarbiauja identifikuodami VU ŠA strateginius tikslus ir finansinio tvarumo priemones, koncentruodamiesi į specialiosios pedagogikos ir informatikos studijas, jų infrastruktūros stiprinimą ir dėstytojų kvalifikacijos tobulinimą.

Vilniaus ir Šiaulių universitetų bei Vyriausybės ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovai aptarė 2019 m. spalio 31 d. VU ir ŠU pasirašyto ketinimų protokolo įgyvendinimo eigą. Universitetai yra įsipareigoję iki vasario 1 d. parengti po ŠU reorganizavimo veiksiančios VU Šiaulių akademijos 2020-2024 metų raidos plano projektą ir iki kovo 1 d. pasirašyti jungtinės veiklos sutartį.

Universitetų atstovai patvirtino, kad keičiasi būtina informacija ir vyksta dvišaliai susitikimai, kurių metu identifikuojami VU ŠA strateginiai tikslai, finansinio tvarumo priemonės, mokslo ir studijų kryptys, atkreipiant dėmesį į prioritetines – specialiosios pedagogikos ir informatikos – studijas, jų infrastruktūros stiprinimą ir personalo kvalifikacijos tobulinimą.

Šiaulių universiteto reorganizavimas į Vilniaus universiteto Šiaulių akademiją vykdomas pagal Seimo patvirtintą valstybinių universitetų tinklo optimizavimo planą ir Vyriausybės patvirtintas šio plano priemones.

Į besijungiančius Vilniaus ir Šiaulių universitetus investuojama iki 32 mln. eurų ES investicijų ir apie 10 mln. eurų vertės valstybės nekilnojamojo turto. 

Komunikacijos skyrius
El. paštas [email protected]
Tel. +370 5 219 1173