BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Siekiama moksleivius supažindinti su demokratijos vertybėms

Data

2002 01 01

Įvertinimas
0

Šiandien, spalio 23 d., Švietimo ir mokslo ministerijos valstybės sekretorius Dainius Numgaudis, Socialinės politikos departamento direktorius Rolandas Zuoza ir Pagrindinio ir vidurinio ugdymo skyriaus vedėja Loreta Žadeikaite susitiko su Konstitucinių teisių fondo (Los Angeles, JAV) programų direktore Emmily Abbott. Susitikime taip pat buvo aptartas bendradarbiavimas su Lietuvos mokytojais ir moksleiviais įgyvendinant Demokratinio švietimo mainų projektą (DEEP). E.Abbott pažymėjo, jog vienas iš pagrindinių Konstitucinių teisių fondo tikslų yra supažindinant moksleivius su Konstitucija, demokratijos vertybėmis.

“Šie metai yra skirti pirmosios Lietuvos Konstitucijos 80-mečiui ir Lietuvos Konstitucijos 10-mečiui, todėl labai svarbu sudaryti galimybes moksleiviams praktiškai susipažinti su Konstitucijos principais ir jo nuostatų įtvirtinimu valstybės gyvenime. DEEP yra orientuotas į mokymą apie konstituciją. Pagrindinis projekto tikslas – parengti mokymo apie konstituciją standartus, mokymo priemones ir metodiką,” – sakė L.Žadeikaitė.

Demokratinio švietimo mainų projektas įgyvendinamas bendradarbiaujant su Vidurio ir Rytų Europos šalimis. Projektą remia JAV vyriausybė, pilietinio ugdymo srityje dirbančios JAV organizacijos. Konstituciniu teisiu fondas yra viena iš šiame projekte dalyvaujančių organizacijų. Lietuvoje projektą vykdo Regioninis pilietinės edukacijos centras kartu su I’EARN organizacija.


Informacijos ir ryšių su visuomene sektoriaus vyriausiasis specialistas Edvardas Špokas
tel. 74 31 85