BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Skatinamas užsienio lituanistikos centrų bendradarbiavimas su Lietuvos mokslo ir studijų institucijomis

Data

2020 12 09

Įvertinimas
0
Myli Lietuvą.jpg

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija skelbia konkursą užsienio lituanistikos ir baltistikos centrų ir Lietuvos mokslo ir studijų institucijų bendradarbiavimo projektams 2021 m. finansuoti.

Lietuvos mokslo ir studijų institucijos kartu su partneriais – lituanistikos (baltistikos) centrais užsienyje – kviečiamos teikti bendradarbiavimo projektus, kuriais būtų teikiama pagalba užsienio šalių lituanistikos (baltistikos) centrams organizuojant studijų procesą: pavyzdžiui, Lietuvos dėstytojai skaitytų paskaitas, vestų kursus.

Finansavimą galima gauti užsienio lituanistikos (baltistikos) centrų studentų edukacinės veiklos Lietuvoje organizavimui (vasaros stovyklos, kursai, ekspedicijos, edukacinės išvykos ir pan.), centrų dėstytojų ir tyrėjų kvalifikacijos tobulinimui.

Numatoma remti užsienio šalių lituanistikos (baltistikos) centrų dėstytojų ir tyrėjų bei Lietuvos mokslo ir studijų institucijų dėstytojų ir tyrėjų mainus, stažuotes, konferencijas, seminarus ir kitą bendrą veiklą, taip pat užsienio šalių lituanistikos (baltistikos) centrų ir lietuvių bendruomenių bei lituanistinių mokyklų bendrą veiklą.

Finansavimą taip pat gali gauti projektai, skirti užsienio šalių lituanistikos (baltistikos) centrų aprūpinimui metodine, mokslo, mokomąja literatūra, vaizdinėmis priemonėmis, tautine atributika ir kt.

Projektų paraiškas galima teikti iki 2021 m. sausio 11 d. Projektų teikėjai kviečiami įvertinti projektų įgyvendinimo galimybes dėl Covid-19 plitimo grėsmės ir numatyti veiklas, atitinkančias esamą situaciją (nekontaktinės paskaitos, kursai, konferencijos ir kt.).

Išsamią informaciją apie konkursą galima rasti čia.

Komunikacijos skyrius
El. paštas [email protected]
Tel. +370 5 219 1129