BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Skelbiamas Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro vadovo konkursas

Data

2022 07 22

Įvertinimas
0
l.jpg
BNS nuotr.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija skelbia konkursą Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro direktoriaus pareigoms eiti. 

„Neformalusis švietimas yra labai svarbi ugdymo dalis, galinti smarkiai praturtinti mokyklose įgyjamas žinias bei kompetencijas ir motyvuoti jauną žmogų gilinti jas tam tikroje srityje, padėti atrasti jam savo pašaukimą, stipriąsias puses. Todėl vadovaujant Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centrui svarbi ne tik vadovo pedagoginė ar administracinė patirtis, bet ir vizijos turėjimas, užsidegimas, smalsumas naujovėms, inovacijoms, kūrybiškumas, idėjinis mąstymas“, – sako švietimo, mokslo ir sporto viceministras Ramūnas Skaudžius.

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (LMNŠC) yra Ministerijai pavaldi įstaiga ir veikia nuo 2012-ųjų. Jis įkurtas sujungus Lietuvos mokinių informavimo ir techninės kūrybos, Lietuvos jaunųjų gamtininkų, Lietuvos mokinių ir studentų sporto, Lietuvos jaunimo turizmo centrus.

Centrui suteiktos funkcijos inicijuoti ir dalyvauti rengiant teisės aktus, kurti, diegti ir skleisti inovacijas neformaliojo vaikų švietimo politikos klausimais, rengti mokytojų kvalifikacijos tobulinimo programas ir organizuoti jų vykdymą, teikti metodinę pagalbą. 

Plėtojant centro veiklas daug dėmesio skiriama mokytojų kompetencijų, gabių ir talentingų vaikų ugdymui, kultūros vertybių puoselėjimui, sveikai mokinių gyvensenai, pilietiškumui.

Centras yra Lietuvos neformaliojo vaikų švietimo ir Europos vaikų ir jaunimo laisvalaikio organizavimo įstaigų (EAICY) asociacijų narys, aktyviai dalyvauja Tarptautinėje aplinkosauginio ugdymo programoje GLOBE, švietimo, mokslo ir technologijų jaunimo organizacijoje MILSET, UNESCO Baltijos jūros projekte. Nuo 2021 metų Centras koordinuoja „The Duke of Edinburgh’s International Award Lietuva“ nacionalinę programą.

LMNŠC vadovas (-ė) bus atsakinga (-as) už Centrui pavestų funkcijų vykdymą, projektų įgyvendinimą, priims su veikla susijusius sprendimus, koordinuos bendradarbiavimą su įvairiomis mokslo institucijomis, universitetais, švietimo ir ugdymo įstaigomis, sporto federacijomis, visuomeninėmis organizacijomis. 

Kandidatams keliami reikalavimai turėti aukštąjį universitetinį ar jam lygiavertį išsilavinimą, vadovaujamo ir / ar pedagoginio darbo patirties, mokėti anglų kalbą B1 lygiu. Išsamiau apie konkursą čia: https://bit.ly/3v6ztGO .

Kandidatų paraiškų laukiama iki šių metų spalio 3 d. elektroniniu paštu [email protected] , registruotu laišku (ŠMSM, A. Volano g. 2, 01516 Vilnius) ar pristatant tiesiai į Ministeriją.