BDAR
Close

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


ŠMM komentaras dėl streiko ir atnaujinta streiko statistika

Data

2018 11 28

Įvertinimas
0
023.jpg

Šiandien švietimo ir mokslo viceministras Gražvydas Kazakevičius susitinka su į Švietimo ir mokslo ministeriją atvykstančiais Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos atstovais.

„Visus susirenkančius ir ateinančius prie ministerijos visada priimame, priimsime ir vakar vakare apie savo atvykimą mums pranešusią A. Navicko vadovaujamą profesinę sąjungą. Pristatysime, ką sutarėme praėjusią savaitę susitikime su visomis profsąjungomis, taip pat ir protokolą, kurį išsiuntėme visoms derinti. Susitikime dalyvavęs A. Navickas neišsakė jokių pastabų. Visų profesinių sąjungų laukiame susitikime rytoj, jos visos pakviestos į susitikimą dar pirmadienį. Toliau derinsime punktus ir tikimės susitarti iki galo. Norime pagaliau užbaigti šį reikalą, kad vaikai ir mokytojai greičiau grįžtų į įprasto darbo vėžes“, - sako G. Kazakevičius.

Rytoj, lapkričio 29 d., 13.30 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė susitiks su visomis profesinėmis sąjungomis.
 
Švietimo ir mokslo ministerijos duomenimis, šiandien streikuoja 73 švietimo įstaigos. Streiką tęsia 70, prisijungė – 3, nutraukė – 2. Dvylikoje mokyklų streikuoja 1–3 pedagogai. Iš viso streikuoja apie 1600 pedagogų bei 11 nepedagoginių darbuotojų (mokytojo, auklėtojo padėjėjai).

Lapkričio 29 d. planuoja streikuoti 71 švietimo įstaigos, apie 1550 pedagogų. Tęsti streiką numačiusios 70, prisijungti viena, o nutrauks 3 švietimo įstaigos.

Labai apytikriais duomenimis, streikas paliečia ne daugiau kaip 16 tūkst. mokinių.

Iš viso Lietuvoje yra apie 2000 švietimo įstaigų ir 45 tūkst. jose dirbančių pedagogų.

 

 

Švietimo ir mokslo ministerijos
Komunikacijos skyrius
Tel. (8 5) 219 1197
El. paštas [email protected]