BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


ŠMSM darbą pradeda ministrės patarėja bendrajam ugdymui Agnė Andriuškevičienė

Data

2021 02 15

Įvertinimas
0
A.Andriuskeviciene.jpg

Nuo vasario 15 d. prie Švietimo, mokslo ir sporto ministrės komandos jungiasi Agnė Andriuškevičienė, kuri dirbs ministrės patarėja bendrajam ugdymui.

„Priimant sprendimus švietimo srityje labai svarbu laikytis sisteminio požiūrio, suvokti jį kaip nuoseklią ir nedalomą visumą, suprasti, kad visi švietimo lygmenys yra vienodai svarbūs asmenybės tapsmui. Tikiuosi, kad mano patirtis padės stiprinti dialogą tarp skirtingų bendrojo lavinimo grandžių ir prisidės prie pozityvių pokyčių tiek artimiausiu laiku, tiek formuojant ilgalaikius strateginius tikslus,“ – sako A. Andriuškevičienė.

A. Andriuškevičienė yra sukaupusi daugiau kaip dešimties metų patirtį ikimokyklinio, vidurinio ir neformaliojo švietimo srityse. Nuo 2017 m. dirbo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kauno technologijos universiteto gimnazijoje, tarp svarbiausių jos įgyvendintų projektų yra švietimo ir socialiniai projektai, alumni tinklo koordinavimas ir gimnazijos partnerysčių plėtra. A. Andriuškevičienės iniciatyva surengta nacionalinė švietimo konferencija „Švietimas 5.0“.

Ji dirbo Lietuvoje rengiamos 51-osios tarptautinės fizikos olimpiados IPhO organizatorių komandoje. Patirtimi dalijosi KTU mentorystės programoje „GUIDed“, kurioje populiarino mokytojo profesiją.

Veiklą švietimo srityje A. Andriuškevičienė pradėjo kaip mokytoja, Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo studijų centre koordinavo neformaliojo švietimo programas, vadovavo vaikų darželiui.

Agnė Andriuškevičienė yra Vytauto Didžiojo universiteto absolventė, šiame universitete įgijusi edukologijos magistro ir prancūzų filologijos laipsnius. Stažavosi Universite de Bretagne Occidentale Prancūzijoje.

 

Komunikacijos skyrius

El. paštas [email protected]