BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


ŠMSM kviečia dalyvauti Panevėžio mokymo centro direktoriaus konkurse

Data

2023 01 18

Įvertinimas
0
pexels-sora-shimazaki-5668869.jpg
Pexels nuotr.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kviečia dalyvauti Panevėžio mokymo centro direktoriaus konkurse.

Teikti paraiškas profesinio mokymo įstaigos vadovo pareigoms eiti galima iki 2023 m. balandžio 5 d. Pretendentai, neturintys vadovavimo švietimo įstaigai kompetencijų vertinimo, prašymą dalyvauti konkurse turėtų pateikti iki 2023 m. sausio 26 d.

„Ieškome ambicingo ir iššūkius drąsiai priimančio lyderio, kuris, įgyvendindamas įstaigai keliamus tikslus ir uždavinius, prisidėtų prie darbo rinkos poreikius atliepiančios profesinio mokymo sistemos kūrimo, profesinio mokymo kokybės gerinimo ir jo prestižo didinimo“, – sako švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Agnė Kudarauskienė.

Pretendentams į profesinio mokymo įstaigų vadovus keliami kvalifikaciniai reikalavimai yra turėti aukštąjį universitetinį ar jam lygiavertį išsilavinimą, vadovavimo švietimo įstaigai kompetencijas ir kt.

Profesinio mokymo įstaigos vadovas organizuoja ir koordinuoja profesinio mokymo įstaigos veiklą, rūpinasi sklandžiu jos valdymu. Taip pat sprendžia dėl profesinio mokymo įstaigos išteklių naudojimo, organizuoja metodinę veiklą, atstovauja įstaigai kitose institucijose.

Konkursas profesinio mokymo įstaigos vadovo pareigoms eiti skelbiamas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos interneto svetainėje. Ten taip pat galima susipažinti su visais reikalavimais pretendentams bei reikiamais pateikti dokumentais.