BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Spaudos konferencija apie paramą profesiniam rengimui

Data

2002 01 01

Įvertinimas
0

Rytoj, lapkričio 5 d. 12 val. Švietimo ir mokslo ministerijos valstybės sekretorius Dainius Numgaudis, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos valstybės sekretorius Rimantas Kairelis ir Finansų ministerijos Finansinės paramos departamento direktorius Rolandas Kriščiūnas dalyvaus spaudos konferencijoje, kuri vyks Žmonių išteklių plėtros programų paramos fonde (Geležinio Vilko g. 12, 4 kab., Vilnius).Konferencijoje bus kalbama apie galimybę teikti paraiškas PHARE 2001 Subsidijų programai "Profesinis rengimas siekiant ekonominės ir socialinės sanglaudos".

Programa skirta skatinti pirminio profesinio rengimo ir mokymo, tęstinio profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą iniciatyvas, kurios padidintų įsidarbinimo galimybes. Pagal šią programą planuojama paskirstyti per 2 mln. eurų.

Konferencijoje taip pat bus pristatytas Švietimo ir mokslo ministerijos kartu su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija įkurtas Žmonių išteklių plėtros programų paramos fondas, kurio tikslas pasirengti Europos struktūrinių fondų paramos administravimui.

Abi ministerijos atsakingos už žmonių išteklių plėtros strategiją bei politikos įgyvendinimą ir Fondo įkūrimas buvo labai palankiai įvertintas ES ekspertų, kaip rimtas žingsnis rengiantis narystei Europos Sąjungoje.

Kviečiame dalyvauti!


Informacijos ir ryšių su visuomene sektoriaus
vyriausiasis specialistas Edvardas Špokas
tel. 274 31 85