BDAR
Close

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Studentai kviečiami stažuotis NASA mokslinių tyrimų centre

Data

2019 02 25

Įvertinimas
0
NASA.png

Kosminių technologijų naujovėmis besidomintys studentai kviečiami dalyvauti prestižiniame stažuočių konkurse NASA Ames mokslinių tyrimų centre, įsikūrusiame Silicio slėnyje, JAV Kalifornijos valstijoje. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) jau penktą kartą organizuoja nacionalinę atranką į šį konkursą ir kviečia studentus išbandyti jame savo jėgas.

Stažuočių NASA metu Lietuvos studentai galės prisidėti prie tarptautinių komandų, dirbančių su pažangiausiais moksliniais tyrimais, siūlyti naujas idėjas, padedančias spręsti kosmoso pramonės problemas.

Konkurse kviečiami dalyvauti STEM – gamtos, technologijų, inžinerijos ir matematikos – mokslų studentai.  Numatoma rudens stažuotės trukmė NASA Ames tyrimų centre – 16 savaičių (2019 m. rugpjūčio 26 d. – gruodžio 13 d.).

Nacionalinį konkursą laimėjusiam studentui MITA skirs stipendiją dalinėms kelionės, apgyvendinimo, maitinimo, sveikatos draudimo, vietinio viešojo transporto JAV išlaidoms padengti.

Lietuvių studentų stažuotes NASA finansuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Galutinį sprendimą dėl studentų atrankos priima NASA.

Lietuva patenka tarp 3 Europos ir 12 pasaulio šalių, kurios turi sutartis su NASA ir gali siųsti savo studentus stažuotėms. 2015–2018 m. iš viso stažuotes NASA atliko net 21 studentas iš Lietuvos.

Paraiškas konkursui bus galima teikti iki 2019 m. kovo 15 d. el. paštu [email protected].

Visa reikalinga informacija apie studentų stažuočių NASA konkursą: www.mita.lt .


Komunikacijos skyrius
El. paštas [email protected]
Tel. +370 5 219 1173