BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Svarbesni ministerijos lapkričio 13 d. renginiai

Data

2002 01 01

Įvertinimas
0

9 val. švietimo ir mokslo ministras Algirdas Monkevičius konferencijoje “Partnerystė su šeimomis ir bendruomene: kartu yra geriau” skaitys pranešimą “Švietimo kaita – dabarties būtinybė”. Konferencija vyks viešbutyje Le Meridien Vilon.

15 val. Švietimo ir mokslo ministerijos sekretorius Alvydas Puodžiukas dalyvaus Vilniaus universiteto Istorijos fakultete (Universiteto g. 7, S.Daukanto kiemelis, mažoji spaustuvės auditorija) vyksiančiame kompaktinės plokštelės „Holokaustas Lietuvoje“ pristatyme ir pasirašys kompaktinių plokštelių perdavimo Švietimo ir mokslo ministerijai raštą. Tai bus Krašto apsaugos ministerijos dovana mokykloms, 2001 ir 2002 m. laimėjusioms konkursą „Mokyklų bendruomenių informavimas NATO ir saugumo klausimais“.

Kompaktinę plokštelę autoriai dr. doc. Arvydas Anušauskas ir dizainerė Daiva Judeikytė sukūrė siekdami apibendrinti svarbiausią informaciją apie Holokaustą Lietuvoje. Joje pateikiami iš įvairių šaltinių surinkti tekstai, dokumentai, fotografijos, žemėlapiai padės suprasti Lietuvą ištikusios tragedijos mastą. Kompaktinė plokštelė yra skirta mokytojams, studentams, kariams ir visiems, kurie nėra abejingi kito žmogaus likimui bei Lietuvos istorijai.

Pristatymą organizuoja Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras, Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija ir Vilniaus jidiš institutas.


Informacijos ir ryšių su visuomene sektoriaus
vyriausiasis specialistas Edvardas Špokas
tel. 274 31 85