BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Svarbesni ministerijos lapkričio 15 d. renginiai

Data

2002 01 01

Įvertinimas
0

9 val. švietimo ir mokslo ministras Algirdas Monkevičius susitiks su Jurbarko mokyklų bendruomene Vytauto Didžiojo vidurinėje mokykloje (Vytauto Didžiojo g. 18, Jurbarkas).

11 val. Švietimo ir mokslo ministerijos (A.Volano g. 2/7) Ovaliojoje salėje vyks iškilmingas Europos pažymėjimų įteikimo renginys, kuriame bus apdovanoti geriausi kalbų mokymo(si) projektai.
Iš 29 pateiktų kalbinių projektų Europos pažymėjimai, kuriuos pasirašė Europos Komisare Viviane Redding ir Lietuvos švietimo ir mokslo ministras Algirdas Monkevičius, bus įteikti penkiems:
- Pedagogų profesinės raidos centro Valstybinės kalbos skyriui
- Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijai
- Kauno lengvosios pramonės ir paslaugų verslo mokyklai
- Lietuvos teisės universitetui
- Klaipėdos socialinių mokslų kolegijai
Europos pažymėjimas – tai Europos Komisijos ir Švietimo ir mokslo ministerijos iniciatyva novatoriškiems, kokybiškiems kalbų mokymo ir mokymosi projektams įvertinti. Iniciatyvos tikslas – skatinti visų tipų bendrojo lavinimo, profesines, aukštąsias mokyklas, kalbų mokytojų rengimo, kvalifikacijos tobulinimo ir kitas institucijas pasidalinti savo geriausiomis inovacijomis, iniciatyvomis ar projektais kalbų mokymo srityje.
Lietuva, kaip ir kitos valstybes - kandidatės į Europos Sąjunga, Europos pažymėjimo programoje dalyvauja pirmą kartą.

11 val. švietimo ir mokslo ministras Algirdas Monkevičius Smalininkų Aukštesniojoje žemės ūkio mokykloje (Technikumo g. 1, Smalininkai) susitiks su mokyklos dėstytojais, studentais, gyventojais.

15 val. švietimo ir mokslo ministras Algirdas Monkevičius dalyvaus prof. dr. habil. Romualdo Ginevičiaus inauguracijoje į Vilniaus Gedimino technikos universiteto rektorius. Iškilmės vyks Vilniaus Gedimino technikos universiteto Centriniuose rūmuose (Saulėtekio al. 11, 03 aud.)

18 val. švietimo ir mokslo ministras Algirdas Monkevičius ir viceministras Rimantas Vaitkus dalyvaus Lietuvos muzikos akademijoje (Gedimino pr. 42, Vilnius) vyksiančiame tarptautinio Europos konservatorijų, muzikos akademijų ir aukštųjų muzikos mokyklų (AEC) asociacijos kongreso atidaryme.

Informacijos ir ryšių su visuomene sektoriaus
vyriausiasis specialistas Edvardas Špokas
tel. 274 31 85