BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Svarbesni ministerijos lapkričio 20 d. renginiai

Data

2002 01 01

Įvertinimas
0

20 d. 9.15 val. švietimo ir mokslo viceministras Rimantas Vaitkus susitiks su Lietuvos studentų sąjungos ir Lietuvos studentų atstovybių sąjungos vadovais. Susitikimas vyks Švietimo ir mokslo ministerijoje.

20 d. 10 val. švietimo ir mokslo ministras Algirdas Monkevičius pasirašys Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos susitarimą dėl bendradarbiavimo supažindinant moksleivius su tarptautine humanitarine teise. Susitarimas bus pasirašomas Švietimo ir mokslo ministerijoje (A.Volano g. 2/7).

20 d. 11.15 val. švietimo ir mokslo ministras Algirdas Monkevičius LR Seimo ir JAV lietuvių bendruomenės komisijos posėdyje skaitys pranešimą “Rytų Lietuvos lietuviškų mokyklų reikalai”. Posėdis vyks LR Seimo Konstitucijos salėje.

20 d. 14 val. Švietimo ir mokslo ministerijos Socialinės politikos departamento direktorius Rolandas Zuoza dalyvaus Vilniaus miesto savivaldybėje (Gedimino pr. 9) vyksiančioje konferencijoje “Muzikos mokyklų šiandienos problemos ir ateities perspektyvos valstybinio švietimo reformos šviesoje”. Konferenciją, organizuoja Lietuvos mokytojų profesinė sąjunga.

20-21 d.d. vyks pirmasis šalies profesinių mokyklų, ruošiančių padavėjus – barmenus, konkursas. Konkurse, kuris vyks Klaipėdos turizmo mokykloje (Taikos pr. 69, Klaipėda), dalyvauja 10 profesinių mokyklų.


Informacijos ir ryšių su visuomene sektoriaus
vyriausiasis specialistas Edvardas Špokas
tel. 274 31 85