BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Švietimo ir mokslo ministerijoje lankėsi Lietuvos mokyklų vadovų asociacija

Data

2006 01 01

Įvertinimas
0

Lapkričio 21 d. švietimo ir mokslo ministrė Roma Žakaitienė susitiko su Lietuvos mokyklų vadovų asociacija (LMVA).

Susitikime su mokyklų vadovais buvo aptarti LMVA aktualūs klausimai dėl mokinių krepšelio tobulinimo, mokinių skaičiaus mažinimo klasėse ir mokyklose, lėšų skyrimo papildomoms funkcijoms vykdyti mokyklose.

Ministrė Roma Žakaitienė pasidžiaugė, kad finansavimas švietimui nemažėja. „Mokinio krepšelis kasmet tobulinamas ir didinamas, nors mokinių mokyklose ir mažėja. Kaip žinome, nuo 2007 m. sausio 1 d. mokinio krepšelis taip pat bus didinamas“, – sakė ministerijos vadovė.

Susitikime taip pat buvo aptartos lėšų kvalifikacijai kelti metodikos, mokytojų ir vadovų darbo apmokėjimo tobulinimo, vadovų, jų pavaduotojų ir mokytojų atestacijos problemos, galimybė koreguoti egzaminų tvarkaraštį taip, kad jis netrikdytų ugdymo proceso.

„2007 m. brandos egzaminų tvarkaraštis jau patvirtintas – jis bus toks pat, kaip ir šiemet. Koreguoti esamą tvarką galėsime nuo 2008 m. Šiuo metu kuriamos gairės 2008-2012 m. laikotarpiui“, – teigė švietimo ir mokslo ministrė.

Susitikime nutarta, kad dar šiemet LMVA pateiks Švietimo ir mokslo ministerijai savo siūlymus dėl naujos mokytojų darbo apmokėjimo sistemos įgyvendinimo, švietimo darbuotojų darbo apmokėjimo aprašo, įsigaliosiančio 2007 m. sausio 1 d. Taip pat bus pateikti pasiūlymai kaip tobulinti mokyklų vadovų ir mokytojų atestacijos tvarką.Ministro atstovė spaudai
Ieva Tamutytė
Tel. (8 5) 236 11 28