BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Švietimo ir mokslo ministerijos vadovų darbotvarkė spalio 14 d.

Data

2003 01 01

Įvertinimas
0

Ministras Algirdas Monkevičius susitiks su Lietuvos savivaldybių švietimo padalinių vadovų asociacija. Viceministras Rimantas Vaitkus lankysis Plungėje.10 val. švietimo ir mokslo viceministras Rimantas Vaitkus dalyvaus tarptautinėje konferencijoje „Atskaitomybė ir skaidrumas švietimo sistemoje“ ir skaitys pranešimą „Antikorupcinės priemonės Lietuvos švietimo sistemoje“. Konferencija vyks Švietimo ir mokslo ministerijos Kolegijų salėje.

Spalio 13-19 d. vykstančioje konferencijoje, kurioje dalyvauja dvylikos šalių delegacijos iš viso pasaulio, pristatomos prie švietimo skaidrumo prisidedančios Lietuvos švietimo programos.

13 val. švietimo ir mokslo ministras Algirdas Monkevičius susitiks su Lietuvos savivaldybių švietimo padalinių vadovų asociacijos atstovais. Susitikimas vyks Švietimo ir mokslo ministerijoje, 225 kab.

15 val. švietimo ir mokslo viceministras Rimantas Vaitkus lankysis Plungėje, kur susitiks su Plungės, Telšių rajonų ir Rietavo savivaldybių pagrindinių ir vidurinių mokyklų direktoriais. Susitikimas vyks Plungės Senamiesčio vidurinėje mokykloje (Minijos g. 5, Plungė).

Informacijos ir ryšių su visuomene
sektoriaus vadovė Nomeda Barauskienė
tel. (8-5) 274 31 85