BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje su LŠDPS aptarti pasiūlymai kolektyvinės sutarties projektui

Data

2019 12 18

Įvertinimas
0
profsajungos 2019 12 18.jpg

Gruodžio 18 d. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje per susitikimą su Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos atstovais aptartos Finansų ministerijos ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pateiktos pastabos dėl Lietuvos švietimo šakos kolektyvinės sutarties projekto. Šiandien buvo sutarta, kad pastabos bus pristatytos visiems šios profesinės sąjungos vienijamiems mokytojams, o tolesnės derybos pratęstos sausio viduryje.

 

„Pagrindinis mūsų šios dienos susitikimo tikslas buvo peržiūrėti ministerijų pastabas. Sutarėme, kad koreguosime sutarties projektą labiau orientuodamiesi į nuostatas, planuojamas 2021 metams, kadangi kitų metų biudžetas jau priimtas. Kaip pageidauja profesinė sąjunga, į derybas bus įtraukti ir etatinio modelio svarstymai“, – sakė švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Jolanta Urbanovič.  

 

Derybos dėl kolektyvinės sutarties su šia profsąjunga vyksta nuo gegužės mėnesio. Lapkritį parengtas sutarties projektas ir, laikantis Darbo kodekso reikalavimų, pateiktas išvadoms Finansų ministerijai ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

 

Sutartis bus sudaryta, jei šalims pavyks suderinti pozicijas ir Vyriausybė suteiks Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai įgaliojimus pasirašyti sutartį.

 

Švietimo ir mokslo šakos darbuotojų kolektyvinė sutartis su kitomis mokytojų ir švietimo darbuotojų profesinėmis sąjungomis Vyriausybėje pasirašyta gruodžio 2 d.

Daugiau informacijos

https://smsm.lrv.lt/lt/veikla/ministerija-ir-profsajungos.

 

 

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos

Komunikacijos skyrius

Tel. (8 5) 219 1233

El. paštas [email protected]