BDAR
Close

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Tarptautinė konferencija apie parlamentinių komitetų vaidmenį formuojant švietimo politiką

Data

2002 01 01

Įvertinimas
0

Lapkričio 25 d. 10 val. Lietuvos Respublikos Seimo III rūmų Konferencijų salėje (Gedimino pr. 53) prasidės dviejų dienų konferencija ,,Parlamentinių komitetų vaidmuo formuojant švietimo politiką".Tarptautinėje konferencijoje bus pristatyta Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) 1999 – 2000 m. atlikta Lietuvos švietimo sistemos ir vykdomos reformos analizė.

Taip pat bus diskutuojama apie dabartinę švietimo sistemą ir jos atitikimą asmens ir visuomenės poreikiams, ateinančio dešimtmečio strategiją švietimo reformai tęsti, EBPO apžvalgos ir Parlamentinių komitetų vaidmenį formuojant švietimo politiką.

LR Seimo komitetų atstovai pristatys savo indėlį į Lietuvos švietimo politikos formavimą.

Konferencijoje dalyvaus LR Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas, Švietimo ir mokslo ministras Algirdas Monkevičius, LR Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkas Rolandas Pavilionis, Suomijos Nepaprastoji ir įgaliotoji ambasadorė Lietuvoje Taina Keikko, EBPO Bendradarbiavimo su šalimis, nepriklausančiomis EBPO centro administratorius Ian Whitman, Kroatijos Ministro Pirmininko pirmasis pavaduotojas Ante Simonic, Latvijos Švietimo ministras, buvę Latvijos ir Estijos švietimo ministrai, Suomijos, Belgijos, Vengrijos, Slovėnijos Parlamentų nariai, nepriklausomi ekspertai iš JAV ir Jungtinės karalystės ir kt.

Kviečiame dalyvauti!

Informacijos ir ryšių su visuomene sektoriaus
vyriausiasis specialistas Edvardas Špokas
tel. 274 31 85