BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Tarptautinė konferencija „Mokymasis visą gyvenimą ir aktyvus pilietiškumas: tapatumo paieškos“

Data

2005 01 01

Įvertinimas
0

Gruodžio 12-13 dienomis Vilniuje, verslo centre „Europa“ (Konstitucijos pr. 7, 31 aukštas), vyks tarptautinė konferencija „Mokymasis visą gyvenimą ir aktyvus pilietiškumas: tapatumo paieškos“. Konferenciją organizuoja Švietimo ir mokslo ministerija, Nacionalinis švietimo forumas ir UNESCO.

Svarbiausios konferencijos temos: Baltijos šalių bendradarbiavimo stiprinimas įgyvendinant UNESCO „Švietimas visiems“ iniciatyvą, mokymasis visą gyvenimą ir konkurencingumas, aktyvaus pilietiškumo ir tapatumo paieškos globalizacijos akivaizdoje, Baltijos valstybių galimybės teikti švietimo pagalbą besivystančioms šalims.

Konferencijoje dalyvaus švietimo ir mokslo ministras Remigijus Motuzas, UNESCO generalinio direktoriaus patarėjas švietimo klausimais Europos regione Aleksandras Sannikovas, taip pat Lietuvos, Juodkalnijos, Suomijos, Gruzijos, Rusijos ir kitų šalių švietimo ir mokslo ministerijų, UNESCO nacionalinių komisijų, švietimo įstaigų bei organizacijų atstovai, švietimo politikos ekspertai.

Išsamesnė informacija apie konferenciją teikiama: Švietimo ir mokslo ministerijos Suaugusiųjų švietimo sektorius, tel. (8 5) 2743166.

Tiesioginę konferencijos transliaciją galima žiūrėti adresu:

http://www.renginiai.5ci.lt/Default.aspx?Element=I_Manager2&TopicID=27&IMAction=ViewArticles&Lang=LT


Informacijos ir ryšių su visuomene sektoriaus vyresnioji specialistė Alma Vijeikytė Tel. (8 5) 2743136