BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Tarptautinių olimpiadų dalyvius sveikino Prezidentūroje

Data

2003 01 01

Įvertinimas
0

Spalio 1 d., Mokytojo dienos išvakarėse, Prezidentūroje Prezidentas Rolandas Paksas ir švietimo ir mokslo ministras Algirdas Monkevičius sveikino 2003 metų tarptautinių olimpiadų ir konkursų prizininkus, dalyvius, jų mokytojus, komandų vadovus ir rėmėjus. 2003 m. Lietuvos moksleivių ir studentų devynios komandos dalyvavo tarptautinėse olimpiadose ir konkursuose. Lietuvos moksleiviai laimėjo 2 sidabro medalius, 5 bronzos medalius, taip pat apdovanoti 5 pagyrimo raštais, vienu specialiu prizu ir dviem diplomais. Iš viso tarptautiniuose renginiuose dalyvavo 24 moksleiviai ir 5 studentai. Šiais metais Lietuvos moksleiviai 35 - ojoje tarptautinėje chemijos olimpiadoje Atėnuose (Graikija) laimėjo sidabro ir du bronzos medalius bei pagyrimo raštą, 15 – ojoje informatikos olimpiadoje Wisconsine (JAV) iškovojo po vieną sidabro ir bronzos medalį. Iš moksleivių matematikos olimpiados Tokijuje (Japonija) mūsų moksleiviai parsivežė 2 bronzos medalius bei 2 pagyrimo raštus.
Lietuvos studentų komanda iškovojo pirmąją vietą Pasaulio Hewlett-Packard verslo varžybose, kurios vyko Barselonoje (Ispanija).
Studentų matematikos olimpiadoje Rumunijoje laimėta III laipsnio diplomas ir 2 pagyrimo raštai, XV – jame Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurse Budapešte (Vengrija) specialus prizas ir 2 diplomai.
Taip pat Lietuvos moksleivių komandos dalyvavo Angliškai kalbančiųjų oratorių konkurse Londone (Didžioji Britanija), Pasaulio debatų turnyre Limoje (Peru).


Priedas: moksleivių ir studentų olimpiadų dalyvių sąrašas.


Informacijos ir ryšių su visuomene
sektoriaus vyriausiasis specialistas Arūnas Malinovskis
tel. (8-5) 274 31 85